• משופץ
הסרת שיער של IPL בבית לנשים וגברים לייזר הסרת שיער קבוע, 999,999 מהבהב רעיון מתנה, פנים, זרוע, שימוש בגוף שלם ברגל, מכשיר מסיר שיער.

הסרת שיער של IPL בבית לנשים וגברים לייזר הסרת שיער קבוע, 999,999 מהבהב רעיון מתנה, פנים, זרוע, שימוש בגוף שלם ברגל, מכשיר מסיר שיער.

Rating 
ILS 65.40

קיים
בחנות

【הסרת שיער קבועה】 : מכשיר זה מאמץ פרמטרים להסרת שיער מאושר על ידי רופא עור IPL לתוצאות באיכות סלון, ומשיג עור חלק ללא מאמץ בבית. 【רעיון למתנה】 : מכשיר הסרת שיער לייזר IPL זה הוא רעיון המתנה המושלם לכל מיני הזדמנויות כמו יום הולדת, יום נישואין, ולנטיין, יום אמהות וכו 'כדי לשמח את האהבה שלך ולהעריך את המאמץ והאהבה שלך. 【9 רמות אנרגיה מתכווננות】 : לאחר 3-4 שבועות של טיפולים, תהיה השפעה גלויה של הפחתת שיער והשיער גדל לאט, ברוב המקרים, עד 94% מהפחתת השיער לאחר 7-8 שבועות של טיפולים. ככל שרמת האנרגיה גבוהה יותר כך אפקט הסרת השיער גבוה יותר, אנא התחל מנמוך לגבוה. 【מצב אוטומטי ומדריך/999,999 הבזקים】 : הסרת שיער בלייזר זה כוללת שני מצבים. מצב אוטו : לחץ על כפתור הפלאש למשך 2 שניות כדי לעבור למצב אוטומטי, המתאים לזרוע, לזרוע. כפתור יפלט פלאש, המתאים להתאים לקו ביקיני, פנים ובית השחי. 999,900 הבזקים מספיקים לשימוש לכל החיים. 【עיצוב נוח וארגונומי】 : מכשיר הסרת שיער IPL זה כולל פעולת כפתור אחד ועיצוב ידית ארגונומית, ומספק אחיזה נוחה ופעולה קלה. לפתור את בעיות השיער שלך תוך זמן קצר ונפרד מרגעים מביכים בציבור.

המאפיינים האחרים

הצעות דומות