• משופץ
עיצובים ביתיים חמים 35 על 156 אינץ 'רץ לשולחן בז' לקישוטי שולחן לחתונה. פרימיום שיפון שולחן רצי עבור כפרי חתונה דקור או כלה מקלחת דקור.

עיצובים ביתיים חמים 35 על 156 אינץ 'רץ לשולחן בז' לקישוטי שולחן לחתונה. פרימיום שיפון שולחן רצי עבור כפרי חתונה דקור או כלה מקלחת דקור.

Rating 
ILS 2.33

קיים
בחנות

הלקוחות שלנו השתמשו בד שיפון שלנו עבור קישוטים מקלחת התינוק, קישוטים מקלחת כלה, קישוטים יום הולדת בוהו, תפאורה בראנץ', במקום רץ יוטה, כמו רץ שולחן בגדים גבינה, שולחן האוכל מרכז חתיכת קישוט, רץ שידה, עבור עיצוב שולחן כפרי, עיצוב שולחן החתונה, כמו רץ שולחן בחוץ, קשת החתונה בד, בד שקוף, בד אורגנזה או כמו בד גזה. להפוך את החתונה שלך מיוחד עם חם בית עיצובים צבעוני שיפון שולחן רצי. * מגיע עם משלוח לקשור בחזרה-שלנו ארוך במיוחד שולחן רצי מגיע עם משלוח בד לקשור בחזרה עבור מושלם מרכזי שולחן קישוטים. שלנו גזה שולחן רץ הוא עשוי פרימיום שיפון זה רך למגע עדיין יציב מספיק כדי לשמש עבור חיצוני חתונה קישוטי. הכל במחיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו. * קל לניקוי ולתחזוקה - רוב בד שולחן רצי הם גם עדין מדי או בזול מדי עשה כדי מכונת לשטוף. הפכנו את רצי שולחן השיפון הפרימיום שלנו (קמינו דה מסה) לעמידים מספיק כדי לעמוד בשטיפות מכונות רבות במחזור קר וייבוש נפילה נמוך. * גמיש לשימושים רבים-רץ החתונה הצבעוני שלנו הוא לא רק לחתונות. רץ שולחן הגזה שלנו מגיע בצבעים בז', כחול מאובק, ורד מאובק, שנהב שמנת, עירום (טאופ) וורוד ורוד, כך שתוכלו להתאים אותם לכל קישוט חתונה. * פרימיום שיפון שולחן רץ במחיר סביר - חם בית עיצובים 35 אינץ רחב על ידי 156 אינץ ארוך בז ' שיפון חתונה רצי הם דרך מצוינת כדי להוסיף קלאסי אלגנטיות לכל חתונה טקס. ניתן לחתוך כל גב עניבה ארוך במיוחד לשניים כדי לקשור את שני צידי הרץ. זמין באורך 120, 156 ו-192 אינץ '(10, 13 ו-16 רגל, בהתאמה) ו-6 צבעים (בז', כחול מאובק, ורד מאובק, קרם שנהב, עירום (טאופ) וורוד ורוד) רץ לשולחן החתונה שלנו יכול לשמש גם כתפאורה למקלחת תינוקות, כקישוטי מקלחת כלה כפריים, קישוטי מסיבת יום הולדת, קישוטי ארוחת ערב חזרות, קישוטי חתונה לטקס בחוץ, בד כורך קשת לחתונה, כווילונות חופה למיטה, צעיפי חלונות, או לפרויקטים עשה זאת בעצמך משנות ה-100. אז לקנות קישוטי השולחן שלנו למסיבה ולראות את ההבדל בעצמך!. אנו מציעים את קישוטי השולחן המרכזיים שלנו באורך 120, 156 ו-192 אינץ ' (10, 13 ו-16 רגל, בהתאמה).

המאפיינים האחרים

הצעות דומות